Contact

Seminee Expert
București
Showroom
cu seminee funcționale
  • Strada Petrache Poenaru, Nr 2, sector 5, Bucuresti.
  • +40 21 659 65 19
  • Program Luni - Vineri: 09:00 - 17:00
    Sambata: Doar cu programare telefonica
Trimite
un mesaj

    Parteneri naționali

    Sibiu

    SC Seminee Expert SRL
    0721.280.587
    sibiu@seminee-expert.ro

    Oradea

    Sc Seminee Expert SRL
    0721.280.587
    oradea@seminee-expert.ro

    Timisoara

    Sc Seminee Expert SRL
    0721.280.587
    timisoara@seminee-expert.ro

    Brasov

    SC SEMINEE ALTFEL SRL
    0721.280.587
    brasov@seminee-expert.ro

    Ploiesti

    SC FIRE DESIGN SRL
    0784.292.820
    ploiesti@seminee-expert.ro

    Bacau

    SC STELCOTECH SRL
    0756.163.444
    bacau@seminee-expert.ro

    Pitesti

    SC SEMINEE VALDODEC SRL
    0763.687.665
    pitesti@seminee-expert.ro

    Galati

    SC ROMDECOR GALATI SRL
    0784.292.820
    galati@seminee-expert.ro

    Bucuresti

    SC LA MAISON SRL
    0763.687.665
    bucuresti@seminee-expert.ro

    Reghin

    Seminee Expert SRL
    0765.520.829
    reghin@seminee-expert.ro

    Cluj

    SC MARK SALES SRL
    0740.276.539
    cluj@seminee-expert.ro

    Ploiesti

    SC ARFOC TEHNO SRL
    0721.280.587
    ploiesti@seminee-expert.ro

    Bucuresti

    SC EKOINSTAL SRL
    0744.207.437
    bucuresti@seminee-expert.ro

    Baia Mare

    SC TERMO DÉCOR SRL
    0765.520.829
    baiamare@seminee-expert.ro

    Piatra Neamt

    SC MAXXIMO SRL
    0744.207.437
    piatraneamt@seminee-expert.ro

    Craiova

    SC SEMINEE EXPERT
    0784 29 28 20
    craiova@seminee-expert.ro

    Bucuresti

    SC TAVI COM SRL
    0765.520.829
    bucuresti@seminee-expert.ro

    Bistrita

    Sc Splendfire SRL
    0757.818.945
    bistrita@seminee-expert.ro

    Constanta

    ION ATANASIU
    0722.230.083
    constanta@seminee-expert.ro

    Constanta

    SEMINEE EXPERT SRL
    0765.520.829
    constanta@seminee-expert.ro